Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Duration
gl: Duración

en: Limit
gl: Límite

en: Posts
gl: Entradas

en: posts
gl: envíos

en: Values
gl: Valores

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
