Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Roles
id: Peran

en: Duration
id: Durasi

en: Limit
id: Batas

en: Posts
id: Pos

en: posts
id: Pos

en: Values
id: Nilai

en: Weight for @title
id: Bobot @title
