Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
