Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Roles
nl: Rollen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Limit
nl: Limiet

en: Posts
nl: Berichten

en: posts
nl: berichten

en: Values
nl: Waarden

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
