Private Message Invites (1.0.5) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Reset
et: Tühista

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
