Private Message Invites (1.0.7) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Subject
eo: Temo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
