Private Messenger (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Authored on
hr: Izrađeno
