Private Messenger (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið
