Private Messenger (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: Edit
it: Modifica

en: Message
it: Messaggio

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Authored on
it: Creato il
