Private Messenger (1.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Authored on
oc: Redigit lo
