Private Messenger (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Authored on
pt: Criado em
