Private Messenger (1.1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
