Private Messenger (1.1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: About
et: Programmist
