Private Messenger (1.1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: About
fa: درباره
