Private Messenger (1.1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Edit
fr: Modifier

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Authored on
fr: Écrit le

en: About
fr: À propos
