Private Messenger (1.1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: About
lv: Par
