Private Messenger (1.1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
