Private Messenger (1.1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: About
sl: O modulu
