Private Messenger (1.1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: About
tr: Hakkında
