Private Messenger (1.2.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Authored on
bs: Napisano
