Private Messenger (1.2.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
