Private Messenger (1.2.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە
