Private Messenger (1.3.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Parameters
es: Parámetros

en: About
es: Acerca de
