Private Messenger (1.3.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: View
gu: જુઓ

en: About
gu: વિશે
