Private Messenger (1.3.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Authored on
he: בתאריך

en: About
he: אודות
