Private Messenger (1.3.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: About
jv: Ngenani
