Private Messenger (1.3.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: About
ku: دەربارە
