Private Messenger (1.3.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
