Private Messenger (1.3.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: About
my: အကြောင်း
