Private Messenger (1.3.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: About
nl: Over
