Private Messenger (1.3.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه
