Private Messenger (1.3.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: About
sq: Informacione
