Private Messenger (1.3.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено
