Private Messenger (1.3.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
