Private Messenger (1.3.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ
