Private Messenger (1.3.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: About
eu: (r)i buruz
