Private Messenger (1.3.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Edit
is: Broyt

en: Message
is: Boð

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Custom
is: Sergjørt

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: About
is: Um
