Private Messenger (1.3.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Authored on
kk: Уақыты
