Private Messenger (1.3.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: About
ne: बारेमा
