Private Messenger (1.3.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Parameters
ro: Parametri

en: About
ro: Despre
