Private Messenger (1.3.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: About
cs: Popis
