Private Messenger (1.3.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Authored on
eo: Verkita je
