Private Messenger (1.3.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored on
nn: Skrive
