Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
