Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Private
da: Privat

en: Path
da: Sti

en: Created
da: Oprettet

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Changed
da: Ændret

en: Language code
da: Sprogkode
