Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Private
de: Privat

en: Path
de: Pfad

en: Created
de: Erstellt

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: Changed
de: Geändert

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
