Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Private
es: Privado

en: Path
es: Ruta

en: Created
es: Creado

en: Permissions
es: Permisos

en: Changed
es: Modificado

en: Language code
es: Código de idioma
