Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Private
he: פרטי

en: Path
he: מיקום

en: Created
he: נוצר

en: Permissions
he: הרשאות

en: Changed
he: השתנה

en: Language code
he: קוד השפה
