Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Private
id: Privat

en: Path
id: Jalur

en: Created
id: Dibuat

en: Permissions
id: Izin

en: Changed
id: Berubah

en: Language code
id: Kode bahasa
