Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Private
mr: खाजगी

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
